v3non35:38
Kabal39:43

Nie bede owijal w bawelne bo jestem senny i mi sie po prostu nie chce [;. Punktualnie o godzinie 21.00 rozpoczely sie zmagania klanow: SnG oraz tok (oba klany blyskawicznie dogadaly sie co do serva ! gw.). Pierwsza mapa okazala sie dm6.

dm6

Pierwszy klad dla SnG (v3nona). Po pierwszej minucie wynik 11:2 dla SnG, co utrzymywalo sie jeszcze przez dosc dlugi czas bo az do 10 minuty. Wszelkie pozycje zmienialy wlascicieli srednio co minute przez co byl dosc spory chaos na mapie. Kabal na pingu 50-800 (average ping: 183) dzielnie dawal rade na quadzie. Na najwieksza ilosc fragow (20) SnG ucieklo w 10 minucie meczu i to wlasnie wtedy tok zaczelo walczyc o zwyciestwo. Pierwszego prowadzenia w tym meczu klan danki zasmakowal dopiero na 9 minut przed koncowym "gwizdkiem" spotkania. 6,30 min do konca i Tok ucieka na 28 fragi. Od tego momentu zaczyna sie desperacka walka o mape ze strony SnG. Klan V3nona gonil i gonil do samego konca jednak wynik tej mapy nie ulegl zmianie juz do samego konca i tok wygrywa 10-ma fragami: 99:89.
Gracz mapy: sil

dm1

Tutaj praktycznie od samego poczatku przewaga graczy tok. Winda calkowicie zdominowana przez kabala. Jedyne co sie zmienialo na mapie to wlasciciel wody i czasem roomu, z przewaga dla tok - sng staralo sie raczej wyniesc raila i ciukac enemy z areny. Gdybym mial honorowac graczy za statsy to graczem mapy bezapelacyjnie zostal by marlboro, jednak zrobie zasadom na przekor :}. Jednak najbardziej podobala mi sie gra Jola, ktory byl zawsze tam gdzie go team potrzebowal.

dm7

Na tej mapie wyrozniajacymi sie osobami byli v3non, jol i marlboro. Kabal z silem starali sie jak mogli utrzymac ra jednak chyba zostalo ono rozdane po rowno obu klanom (w sng na tej pozycji bardzo ladnie zagral v3non). Ale nic to w porownaniu do wyczynow marlbora ktory nie mial sobie rownych na rlu (co zreszta pokazuja staty - 5 detsow na tej mapie to rzecz dosc niespotykana), wspomagajac przy tym kolegow rakietnicami i granatami.
Gracz mapy: Marlboro

Gracz meczu: Marlboro

Akcja meczu: [P-BDM] za wyjscie na 10 sec przed koncem dm6 z powodu slabych statsow.

Ogolnie gg, milo sie oglada i sedziuje mecze przebiegajace w bezstresowej atmosferze.