eXecutor44:15
Bocian43:16
myq38:14

Opis
Pierwsza mapa, na której dane by?o si? zmierzy? Nocnym Bobrom i Bod-om to dm6. Pierwsze minuty bardzo wyrównane, co dawa?o nadziej? na wyrównany pojedynek. Niestety ok 16-15 minuty Ex3, wraz z kolegami, zacz?li wymyka? sie Nb spod kontroli. Coraz to regularniejsze wynoszenie quadów przez R1kiego i spó?k?, coraz wi?ksza kontrola Bociana na rg i..wydawa?o si?, ?e nic nie mo?e zm?ci? przebiegu tej mapy, ale pomimo wysokiej wygranej, BoD nie mia?o wcale lekko.. Alister ?mia?o wbija? si? do q, raz po raz wynosz?c i ubijaj?c enemy, Drug wyczu?, ?e ?aduj?c sie na myqa i Jego bfg, jest w stanie sporo zdzia?a? (myq nie zrobi? chyba o wiele mniej tk, co fragów nabi?:D). Tylko Skg momentami si? wkurza? na pingi a nGs.. nie mia? si?y, bo w?a?nie go choroba dopad?a.

Gracz mapy BoD|Ricky

Nast?pn? map? by?o dm2. Od pierwszych respów sytuacja BoD wygl?da?a du?o lepiej ni? ich enemy. Pierwsi usadowili si? na ra, które do 8 minuty przed ko?cem by?o w ich posiadaniu. Tutaj najwi?ksze efekty przynios?a regularna gra Executora, wspieranego przez myqa. Tylko pocz?tek (jak na poprzedniej mapie) by? wyrównany. Po 5 minutach graczom Nb trudno by?o zdoby? fraga a? do 8 minuty przed ko?cem. Razem z odbiciem ra wnie?li odrobin? zamieszania w gr? Bodów, kilka quadów wyniesionych przez skg, +100, rg, niestety niewiele zdzia?ali, co wida? po wyniku.

Gracz mapy BoD|Executor

Ostatnia mapa to dm1. Tutaj od pocz?tku przewaga tych faworyzowanych (niestety nie da si? ukry?). Bocian d?u?sz? chwil? sp?dzi? na górnej rl, room tylko pocz?tkowo zamieszkiwany przez Nb, potem r1cky, wspierany przez wbiegaj?cego Ex3 i pilnuj?cego myq na lifcie, kosi? co si? da?o i jak si? da?o. O ile najwi?cej walk stoczonych zosta?o na rg, o tyle room mia? w sumie tylko jednego w?a?ciciela, kogo? wystarczy spojrze? na wyniki. Nawet pro?by druga o fragi, jego dzielny PROTEST, nic nie da?y:( takim oto sposobem BoD wygrywa spotkanie 3:0.