ressem28:46
lekjam10:49
cat51:26
Krzysiek26:56

21 20 zacz?li?my mecz zaleg?y z 2 kolejki xa vs lag gdzie zapowiada?o si? dobre widowisko. Lag mia?o troch? laga i przybyli lekko spó?nieni no i mieli troch? k?opot z 4 playerem ale prze?amali si? ch?opaki :D HF

q2dm8

xa - nn, krzysiek, dza, cat
lag - arais, kenaj_ss, rehsams, ressem

Gracze obu teamow przed?u?ali rozpocz?cie podgl?daj?c powerupa :] no ale w ko?cu posz?o. Pierwszego PieSka zagarn?? cat no i wyprowadzi? go na d?ugi spacer... 2 ps w r?kach krzyska jednak szybko ubity przez gracza lag. W mi?dzyczasie na hb zadomowi? si? nn i dostarcza? karmy dla cata @!-] który dzielnie stara? si? odbi? gor? mapy jednak gracze Lag szybko wracali i w sumie si? zarysowa? obraz 2 pozycji gracze xa grupowali si? na hb natomiast góre mapy opanowa?o zlagowane crew co niestety nie dawa?o im efektów. Z minuty na minute powi?ksza?a si? przewaga Xa. Psa zagarn?? dza ale zosta? ubity przez smashera, a za chwile powtórka z rozrywki tym razem ks poleg?. Po 10 minutach nie?miertelny cat zosta? zakapiszonowany. Na hb dalej dzielnie walczy? nn który praktycznie utrzymywa? si? tam ca?? mape rzadko gin?c, by?a to jedyna zagrana pozycja w tym meczu na innych sytuacja zmienia?a si? do?? cz?sto jednak to gracze xa wiecej z tego wynie?li g?adko wygrywaj?c mape.

Gracz mapy: xa.nn za to co napisa?em wy?ej, pozwoli? wyhodowa? psa dla kota :D

q2dm5

w sk?adzie lag lekjam zast?pi? kenaj_ss

10, 9, 0 go Pierwszy quad w r?kach siary który zabieraj?c rg obieg? mape bez rezultatu, drugi power dla graczy xa którzy odbijaj? ra, jednak nie na d?ugo gdy? za chwile lag opanowa?o walec i smasher z quadem wybija graczy xa z reda. Pocz?tek meczu bardzo emocjonuj?cy i wyrównany, ci?g?e walki na walcu i ra i tak na przemian raz w posiadaniu xa raz lag wymieniali si? pozycjami. Na quadzie coraz cz??ciej panowa? smasher raz po raz odbijaj?c ra gdzie prawie na dobre zadomowi? si? messer. 10 minut za nami a wynik przypomina 1 sekund? meczu. W ekipie xa quader byl zmienny to dza to cat to nn w mi?dzyczasie ks dzielnie walczy? o ra. Na jakie? 2 minuty do ko?ca xa odskoczy?o na kilka fragów przejmuj?c walec - lag we 4 na ra wygl?dali jak na bazarze wymieniaj?c mi?dzy sob? towary (czytaj bronie) przez co stracili cenne 20 - 30 sekund i nie zdo?ali odrobi? minimalnej straty. Xa po bardzo ci??kim boju wygrywa 2 map?.

Gracz mapy: xa.cat za dobr? gr? i wytrwa?? walk? do ko?ca

q2dm6

Na tej mapie bez zmian w obu klanach, a wi?c zaczynamy.
Pierwszy w quadzie pojawi? si? smasher ale po zabiciu kilku fragów zostaje unicestwiony. Jednak gracze lag opanowali reszt? pozycji jedynie na rg toczy? si? spór. Kolejnych kilka quadw wynosi smasher co daje po kilku minutach przewag? ok 30 fragów. W ekipie xa zaczynaj? sie rozmowy, powoli siadaj? nerwy, xa prosi o hold. I jakby kto? nagle powiedzia? zmiana planu poniewa? po chwili mamy 35 - 35. Na rejlu z minuty na minute cat zaczyna pokazywa? pazurki. Przy quadzie "oko za oko z?b za z?b" miedzy krzyskiem a messerem wspomaganym przez smashera. NN nieco zagubiony i nie wiem "oszo?omiony" pechowym startem lekko si? b??ka?. Jednak w ko?cu si? prze?ama? i zacz?? wynosi? quady jednak nie dawa?y one widocznych efektów i wynik utrzymywa? si? +-10 fragów. Na bfg by? dza ale nie za bardzo si? kwapi? z pomoc? na rg, gdzie raz po raz siara zabiera? "zielon? kulke" ubijaj?c cata. Ale niestety koty maj? 9 ?y? i ponownie cat rejlowal w swojej norze co pozwala?o utrzyma? dodatki wynik. Gracze lag coraz cz??ciej wpadali do lawy co pozwoli?o odskoczy? na 15 - 20 fragów graczom xa, którzy nie zaprzepa?cili szansy i utrzymali pozytywny wynik.

Gracz mapy: xa.cat - to jego du?y dorobek pozwoli? wygra? graczom xa t? map?.
Gracz meczu: xa.cat za równorz?dn? postaw? na ka?dej mapie i dobre fragowanie co zreszt? wida? po statsach.