Advo20:62
Hzi15:68

najprawdopodobniej jutro wieczorem!
edit: przepraszam za opóznienie , raport bedzie dzis wieczorem.

Ciekawie zapowiada?a si? walka mi?dzy tymi dwoma klanami.Mdt rozp?dzone po udanych transferach nie daje w drugiej rundzie ?adnych szans. Wygrane ich s? pewne oraz pn? si? w gór? tabeli. Wd natomiast w tej rundzie nie pokazuje nic szczególnegi mimo transferu który, mia? ich zasilic. Mowa o Venrixie. Z ciekawo?ci? mo?na by?o obserwowa? co robi Mdt z WD, zreszt? wynik mówi sam za siebie. Wiec zapraszam do lektóry.

Mapa: q2dm8

Pocz?tek dm8 , pov WD-pio.LAG i jedziemy. Zebral rl-a i stan?? pod power-upem. Kolejno wypada z niego Venrix za nim Hzi i tu ciekawa sytuacja Hzi zabija Venrixa , a WD-pio.LAG ?le roxa dla Hzi wynik 0 do - 2. Po chwili WD wychodzi z minusa, ale nie na d?ugo. WD-pio.LAG który, juz mia? -1, uciekajac od enemy spada i niestety "cratered.". Do??cza sie do niego kolega z team-u agent który, sie wysadza w powietrze "blew herself up.". Wynik 15 do -2 z korzy?ci? dla Mdt. Gracze zupe?nie og?upieni przez Mdt , nie mogli wcale si? odnale?? na mapie. Mdt minusuje tak Wd prze oko?o 5 min meczu. Na 15 min do konca udaje sie w ko?cu wyj?? z minusa, a wynik z korzy?ci? dla Mdt 43:0. W oko?o 6 minucie WD-pio.LAG bierze ps-a jednak Riven posiadaj?cy juz ps-a ?le mu rg w czo?o i wraca szybciutko na gór?. ?adna seria reili tego gracza i zbiera kolejnego psa i biegnie z nim na SG , czeka tam usilnie na kogo? od siebie z team-u, jednak nikt sie nie kwapi po zbroj?. Po jakim? czasie przychodzi w koncu nocrri , dostaje ps-a i biegnie od na góre od strony SG. Riven skolei wraca od SSG wciskaj?c kolejne kilka rg dla enemy. Na 4 minuty do konca wynik wygl?da nast?puj?co 146:28 oczywiscie z korzy?ci? dla Mdt. Wd totalnie zgubione odnaduje sie o 16 min za pu?no, gdy? przez te ostatnie 4 minuty zdobywaj? 20 fragów a w ca?ym meczu 48 fragów. Raider z Nocrrim troche zagubieni w tym noszeniu power-ów jednak to tylko kwestia zgrania ich mi?dzy sob?. Rsn przez ca?y mecz trzyma dzielnie HB, a Riven wspomaga Nocrriego i Raidera na RG. Mecz ko?czy si? wynikiem 178:48.

gracz mapy: rsn ( za eff i trzymanie HB )

Mapa: q2dm7

Zmiana w squadzie Mdt za Raidera wchodzi Guandi a, za Rsn-a aaa. Tak?e w WD zmiana za pio wchodzi Advo. Wd pocz?tkowo w posiadaniu RA a, na SSG i RL umiejscowi?o si? Mdt. Guandi ?wietnie si? spisuje na RL-u, SSG przechodzi z r?k do r?k, przez pierwsze minuty gry. Jednak Riven odbija Reda i po chwili do?acza do niego Nocrri , Guandi dopuki mu ping pozwala? ?wietnie spisuje sie na RL. Wd zepchniete na SGG czeka na bro?, aby zaatakowa? RA. Gór? reda zaj?? si? Riven, a do?em Ncr. Na 10 minut do ko?ca Guan ?apie laga i nie ma mo?liwo?ci dalszej gry, z pingiem 450-500. Gracze Wd jednak czasem wykradali armor , ale nie potrafili utrzymac go na d?u?ej. Od 11 min meczu Mdt gra trzema graczami, maj? przewag? +55-57 fragówi trzymaj? j? przez kolejne 5 min meczu. Wd mimo przewagi liczebnej nie potrafi znale?? sposobu na Mdt. Na oko?o 5 min do ko?ca wchodzi Raider w miejsce gry Guandiego. Po chwili przewaga Mdt zaczyna si? powieksza? na koniec z?apali kontrole mapy i skutecznie fragowali. Kolejna mapa Wd w nie zabardzo dobrym wykonaniu ale napewno lepszym ni? q2dm8. Mecz ko?czy sie wynikiem 182:109.

gracz mapy. ncr ( za na najwiekszy +net , bo z ra róznie by?o :] )

Mapa: q2dm6

Kolejne zmiany w squadach. W Wd za Agenta wchodzi pio, a w Mdt za aaa wchodzi ponownie Guan. Na tej mapie ju? bardziej wyrównana gra. Da?o si? zauwa?y, ze oba klany jakby stworzy?y 2 obozy na tej mapie. Wd cz??ciej w posiadaniu BFG natomiast Mdt ca?kowicie dominowa?o nad QUADEM. Mdt wypracowywa?o fragi na quadzie i tylko tam reszta pozycji frag za frag. Rg przechodzi z r?k do r?k równierz na RA taka sama sytuacja. Mdt prowadzi przec ca?y mecz +40 fragów. Raider z Nocriim dzielnie graj? przy Quadzie i robi? z niego u?ytek na tyle, by trzyma? przewage któr? sobie wypracowali. Venrix spisuje si? na BFG lepiej od Guana i przekazuje co jakis czas BFG pio, je?eli zajdzie taka potrzeba aby odbi? RG, ale jak juz wspomina?em Mdt dominowa?o przy Quadzie i gdy tylko pio uda?o sie odbic RG to zaraz Quader Mdt robi? swoje.Na 3 min do ko?ca przewaga zacz??a sie powieksza? i wzros?a do + 60 fragów. Mecz ko?czy sie wynikiem 3:0 dla mdt, a ta mapa ko?czy si? wynikiem 150:89.

gracz mapy: rdr ( za gre na Quadzie )

gracz meczy: riven