magus31:37
hara28:34
Orion28:43
srq14:66

Wszystko by?oby pi?knie ?adnie gdyby nie awaria Vipera. Mecz zacz?li?my nawet przed czasem, skrz?tne wybranie serwera + ma?a poprawka i posz?o..

hara

Mapa grana niestety na raty. Tak jak wcze?niej wspomnia?em serwer Viper si? zbuntowa? i zaprzesta? dzia?a?, efekt - doko?czenie mapy i niepe?ne statystyki, pozrywane demka ... Przez 12 minut gry na mapie bardzo ?adnie radzi?y sobie oba klany, jednak lepsze zgranie by?o wida? w szeregach B3 gdzie Mvp graj?cy gór? rg toczy? nieustanne boje z hara oraz OsTEe który robi? co móg? pod powerupem blokuj?c spadaj?cych graczy U. Powerupy dzielnie stara? si? zbiera? Vista, jednak skuteczno?? pozostawia?a wiele do ?yczenia, par? razy udane ataki Fi?ka przynios?y efekt, ale na jego ... nieszcz??cie za ka?dym razem by?a to czerwona zbroja, a gdy ju? uda?o mu si? trafi? na PS’a to zosta? zabity szybciutko przez OsTEe.
Po 12 minutach gry przy wyniku 71:48 dla B3 musieli?my zmieni? serwer na PIFPAF DS., gdzie doko?czyli?my map?.

hara

Ta mapa zosta?a ju? rozegrana bez najmniejszych przeszkód, w obu klanach da?o si? zauwa?y? dobre zrozumienie taktyki. O ile RA w wi?kszo?? czasu by?o w posiadaniu OsTEe to sam pocz?tek meczu bardzo wyrównany, gdy tylko gracze B3 pod??ali po cg/ra ekipa U skrz?tnie to wykorzystywa?a i odbija?a okolice rg/q, taka sytuacja mia?a miejsce do oko?o 5 minuty meczu, gdy Vista wyniós? quada i wypracowa? bezpieczn? przewag?. Graczom U uda?o si? kilkakrotnie odbi? ra, g?ownie w momencie gdy reszta B3 skupia?a si? na powerupie, jednak szybka reorganizacja w team'ie Mvp i skuteczne quadrunne uniemo?liwia?y usadowienie si? w okolicach pancerza. Pare quadów tak?e uda?o si? wynie?? Fizkowi jednak bardzo szybko zostawa? zatrzymany, b?d? gracze B3 skrz?tnie unikali quadrunnera U.

hara

pocz?tek mapy podobny jak w przypadku q2dm5. Remis przez pierwsze 5 minut g?ownie za spraw? ?wietnie radz?cego sobie oriona na RA. Okolice quada opanowane g?ownie przez OstEe oraz Viste. Kolejne quady wynoszone w ko?cu mia?y swoje ukoronowanie w postaci granata wrzuconego do ra, co pozwoli?o Mvp opanowa? ra, a V!ct!m'owi powoli zacz?? fragowa?. Bardzo zaci?te boje z Vist? toczy? magus, co ciekawe dosy? cz?sto wychodzi? z nich zwyci?sko. Szkopu? w tym ze 50% zdobytych quadów przez U zosta?o szybko powstrzymywanych, co przy znacznie wiekszej skuteczno?ci B3 pozwala?o temu drugiemu klanowi powi?ksza? przewag? fragow? i odnie?? tak?e na tej mapie zwyci?stwo.

Gracz mapy: Vista.B3

Gracz Meczu: VISTA.B3

Mecz ciekawy, w bardzo przyjaznej atmosferze, mimo, ?e obu klanom nie uda?o si? skutecznie zainaugurowa? rozgrywek w tym meczu pokaza?y, ?e wcale nie musz? by? outsaiderami ligi, wr?cz przeciwnie B3 na pewno mo?e liczy? na skuteczna walk? o najwy?sze cele, a i U mo?e skutecznie napsu? krwi tym teoretycznie lepszym...