[HC]GooZioR19:19
[HC]PcZ18:17
Dart20:28
CzulaS15:30

Siema. Wczoraj tj. 11.12.05 mia?em zaszczyt sedziowania meczu 3 ligi pomiedzy HELL CLAN i Mind The Gap.
Mecz by? rozgrywany na mapach dm1,dm7 i dm5.
Zaczeli?my od dm1. Squady macie na skrinach.

Pocz?tek mapy nale?a? zdecydowanie do graczy HC. Reni i GooZioR zadomowili sie w roomie, PcZ na windzie a Qiub na railway.
Bezradni gracze MTG tu?ali sie w okolicach boxu/low rl, co wykorzystywali ich przeciwnicy bezlito?nie bijac graczy Mind The Gap.
Przewaga stopniowo ros?a i na koncu mapy mielismy wynik 145:48 dla HC.
Graczem mapy za ?adn? gra room/railway zostaje [HC]Qiub .

Drug? map? na której by? rozgrywany mecz by?a dm7 - wg. Czulasa mapa któr? MTG powinno spokojnie wygrac. Jak by?o w praktyce ? Troche inaczej :)
Rzeczywiscie, pocz?tek mapy by? bardzo wyrownany. Wi?kszo?c graczy obu teamów lata za fragiem. Jedyn? osob? graj?c? swoj? pozycj? by? PcZ.
Umiejetne trzymanie RA pozwoli?o na 20 fragow? przewage, lecz z czasem ta przewaga mala?a i w ko?cówce meczu MTG wysune?o sie na lekk? przewage.
Jednak ostatnie trzy minuty zdecydowanie naleza?y do graczy HC. Zdo?ali oni odrobi? stary i wyjsc na okolo 20 punktowe prowadzenie.
W efekcie wygrywaj? drug? mape. Graczem mapy za ?adne trzymanie RA zostaje [HC]PcZ .

Ju? wiadomo by?o, ze HC wygra ten mecz, czy 2:1 czy 3:0 mielismy sie dowiedziec po ostatniej mapie - dm5.
Zaczynamy ... Pierwszego Quada wynosz? gracze HC, a na RA usiadowi? sie GooZioR. MTG nie specjalnie probowa?o odbi? red armora, dlatego dopiero w 17 minucie, GooZioR zdobywa pierwszego fraga.
Quady wynoszone zostaj? przez Reniego, ktory robi z nich dobry po?ytek. Gracze MTG zorienotwali sie, ze na wyniesienie quada nie maj? co liczyc, dlatego wszyscy skupili sie na RA.
Czasami masowe ataki na RA przynosi?y efekty i gracze MTG byli opancerzeni w czerwony armor. Lecz to by?o za ma?o na dobr? gre HC. W efekcie mape wygrywa klan HC 114 do 47 i ca?y mecz 3:0. Graczem mapy za ?adn? gre quada zostaje [HC]Reni .
Gracz meczu: [HC]Reni .