-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2019-01-12 Edge q2
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Podsumowanie 1szej ligi-Kol.12004-10-05 09:38 | hamster
Pierwsza kolejka pierwszej ligi za nami.

Jak można było się spodziewać faworyci nie zawiedli i zgodnie wygrali swoje mecze po 3:0

Q2E vs BoD 3:0
3M vs FF 3:0
aK vs AGL 3:0
sYnth vs NB 3:0
2a vs SNG 2:1
.


Zagrano na wszystkich 7 mapach, najczęściej w tej kolejce grana była q2dm7 i q2dm5 aż po cztery razy, po dwa razy grana q2dm3 i q2dm6 a po razie grano na q2dm1, q2dm2 i q2dm8.

Pierwszy liderem został klan Armii Krajowej, który pokonując zamykający tabele klan AGL, może pochwalić się średnia fragów na mapę równą 223, drugie jest 3M z średnia równą 175, a trzecie Q2E 156.

Pierwsza piątka najlepiej fragujących graczy pierwszej kolejki, pierwszej ligi przedstawia się następująco:

1. [3M.Ib0ginE] (3)- 182 fragi.
2. aK|bOGI (3) - 166 fragów
3. aK|urbasek (3)- 159 fragów.
4. [3M.sCore](3) - 143 fragi
5. aK|KK (2) - 133 fragi

W nawiasie ilość map na jakich grał dany gracz.

Najlepsza czwórka pierwszej ligi pierwszej kolejki:

1. [3M.Ib0ginE]
2. aK|bOGi
3. 2a.JCN
4. Q2E:Br00m

Czwórka dublerów pierwszej ligi pierwszej kolejki:

1. NB|Cs3
2. [sYnth]Scooby
3. aK|KK
4. 2a.Coola

Już teraz można rozgrywać mecze drugiej kolejki, meczem kolejki napewno będzie konforntacja sYnthesis z Brotherhood of Death.
 Umawianie meczy.2004-09-30 08:50 | hamster
Przypominamy, że w sobote 2.10.04 o godz. 12 upływa czas podawania terminu meczu drugiej kolejki PLQ2. Po tej godzinie organizatorzy wybiorą datę pasujacą adminom. Termin można podawać każdemu z adminów, radzimy poczekać na potwierdzenie wpisania daty na www, samo wysłanie emaila, zostawienie prv na ircu czy gg to za mało.


ps.Zapis w regulaminie wskazuje jako ostateczną datę niedziele każdego tygodnia, jednak zastrzegliśmy sobie ten dzień dla "nas" aby w razie braku terminu z Waszej strony dopasować termin do naszych potrzeb - jest o tym osobny pkt
 Po meczu otwarcia...2004-09-27 18:06 | hamster
Od samego początku zaprasza, do lektury, forma tego newsa będzie dość nietypowa, będzie z oczu trzech osób - BRYL'a. urbask'a i Danki Stąd respect dla tych którym uda się go przeczytać w całości.

Zaczynamy.

Bryl: Przystępujemy do opisu największego meczu w dziejach polskiej sceny q2. Polska została podzielona na dwie części, wschód i zachód.
W barwach wschodu wystąpili tacy gracze jak: Assasin, Broom, eXecutor, Cs3, Ivers, KK, Morph-x, i neveride. Natomiast zachód reprezentowali: oni, thorn, ibogine, scooby, mkuh, meev, gaav i v00. Grana mapa była "ddm1" stworzona przez As_Best'a specjalnie na ten mecz.
Danka: Faktycznie był to jeden z największych jak nie największy mecz polskiej sceny Q2, zagrały w nim nie wątpliwie gwiazdy sceny.
urbasek: W końcu w obu timach znalazło się po 8 graczy. Chwile po 20:30 wszyscy dali ready i mogliśmy zacząć. Tl 30, powerups 1, tp2, mapa ddm1.
Bryl: Moim zdaniem gra ta przypominała trochę FFA
Danka: Nic dziwnego to była walka o miano lepszego teamu, wschodniego czy zachodniego.
urbasek: Szczerze mówiąc nie mam pojęcia kto wziął pierwszy quada jak również większość w tym meczu bo przełączając pov graczy mam do wyboru 16 povow i trudno trafić na ten który się chce w danym momencie : D Widziałem tylko na starcie w konsoli 3 teamkille wiec musiało być ostro.
Danka: Od samego początku fragowo lepiej wyglądał wschód, morph-x dorwał rg i od samego początku klikał sobie spokojnie przeciwników, niezły początek neverida, który od początku meczu ładnie fragował, przy czym mało ginął. Niestety ping pokrzyżował troszkę plany KK, który miał najwyższy ping ze wszystkich grających:(
urabsek: Już po pierwszym starciu Wschód objął pierwszy prowadzenie. Ładnie zaczął Assasin który chyba kontrolował któryś z pokoi, morph gdzieś po arenie fragowal z rg, w przeciwnej drużynie dzielnie onimusha walczył w wodzie i starał się wynosić quady co mu z czasem bardzo dobrze wychodziło.
Bryl: Większość quadow została zabrana właśnie przez oniego, z czego niektórych nie dało się wykorzystać w 100%.
Danka: tak, Walka o quada była bardzo zacięta i niewiele ich zostało wyniesionych z wody
Bryl: Po zdobyciu quada gracz ten kierował się prosto do RA fragujac po drodze ludzi ze wschodu, nie zawsze udało mu się tam dotrzeć, ale czasami pomoc ta była bardzo skuteczna. Doskonała technika gry pozwoliła dla zachodu utrzymać RA
urbasek: Po pierwszych 5 minutach Wschód prowadzi 63:49, najwięcej fragow exe 12, później nev i Ass po 11 oraz Scoob i MORPH po 10. Przełączałem sobie na rożne povy bo zobaczyć co się dzieje i ...nie wiem co się dzieje : D W wodzie railuja sie 3 osoby, w boxie przy ra 7 osob się bije, przy okazji jakieś teamkille lecą. Mija 10 minut czyli 1/3 meczu, Wschód dalej utrzymuje prowadzenie z przewaga 20 fragow (119-97), najlepiej po 10 min fraguje morph (20) i Assasin (19) a w Zachodnim teamie Gaav (17) i onimusha (15). Z tego co mogłem zauważyć najciekawsze walki odbywały się w wodzie i w boxie, można było się tego domyślać, w wodzie SA 2 raile i quad, a w boxie ra. W pokojach i na arenie raczej nie można było ujrzeć takich walk. Onimusha coraz więcej zbiera quadow, co więcej udaje mu się je wynosić na mapę, ale quadruny nie duże, po 5-6 fragow (nie duże jak na taka mape i 16 graczy :D) i to on po 15 minutach najlepiej się prezentuje na zachodzie mając najlepsze staty. Natomiast na Wschodzie dalej prowadzenie MORPHA. Nie obyło się również bez holdow:) W połowie meczu z serwera wylatuje Gaav (komp mu zwisł). W czasie przerwy krotka wymiana zdań miedzy teamamy (widać ze wszyscy się kochają :D). Jakoś na gaava nie możemy się doczekać wiec decydujemy się kontynuować grę 7v7, z teamu wschodniego wychodzi Broom. Gramy dalej!
Danka: Widzisz Thorna, widzisz ?! on "wychodził z siebie", żeby wyrównać wynik,
urabsek: ta :D Mija 20 minut, Wschód zwiększa swoja przewagę o 10 fragow i już prowadzi 220:190, zostało 10 min, a w 10 min na takiej mapie z udziałem takich graczy 30 fragow to jest nic wiec zapowiadała się ciekawa końcówka. Jednak tak się nie stało, mijają kolejne 5 minut i Wschód już prowadzi 40 fragami, tak pozostaje już do końca meczu, Wschód wygrywa ostatecznie 319 do 271
Bryl: Fajny wynik co ?:D
Danka: Wynik wynikiem patrz na postawę debiutanta Cs3!!, miał najwięcej fragów w timie wschodnim (53), jednak w stosunku fragów do death-sów w tymże teamie najlepiej wypadł morph-x
ubrasek: faktycznie, najlepszymi statami grę zakończyli Cs3 i MORPH-x w teamie Wschodnim oraz Thorn i onimusha w teamie zachodnim.
Danka: Myślę jednak, że był to mecz nie o renomę, o to, żeby dobrze wypaść, a o to, żeby dobrze się bawić i każdemu graczowi należą się brawa za grę
Bryl: Według mnie była to bardzo dobra impreza zorganizowana przez ekipę plq2 na otwarcie ligi
Danka: Wszystkim należą się podziękowania za trzymanie kciuków, podziękowania dla organizatorów, sq, As-Besta za mapkę i wns-a, który się dwoił i troił, żeby to jakoś wypadło:) GG

Jako najlepszego gracza wschodniego wybraliśmy Cs3-a który zafragowal najwięcej, wprawdzie lepsze staty miął MORPH ale w końcu Cs3 był rezerwowym rezerwowego w tym meczu a pokazał się z bardzo dobrej strony.

Natomiast w części zachodnim uważamy za na miano najlepszego zasłużył onimusha który walczył jak lew w wodzie i chyba wyniósł najwięcej quadow.

Graczem całego meczu wybieramy MORPHA który tak jak przewidywaliśmy nie zawiódł i miął najlepsze staty ze wszystkich graczy.

Gratulacje, niech żałują wszyscy Ci którzy "olali" ten mecz oraz Ci którym różne sprawy stanęły na przeszkodzie aby wziąć w nim udział.

Nasi admini przeprowadzili z wyróżnionymi graczami wywiady, poniżej linki, zapraszamy do lektury.

Wywiad z M0RPH'em
Wywiad z CS3
Wywiad z ONIm

Dla tych osób które jeszcze nie ściągnęły mapy ddm1 by As_Best - KLICK

Zapraszamy także do obejrzenia statystyk oraz pobrania dem z meczu - KLICK
 Ankieta - #32004-09-26 22:53 | hamster
Mecz otwarcia za nami wiec czas na zmianę ankiety.
Jak wiecie q2tv nie wypalił tak jakbyśmy tego wszyscy oczekiwali, ale pierwsze koty za płoty... następnym razem będzie napewno lepiej.
Głosowanie na oglądanie gracza wygrał [sYnth]Scooby, demo z jego pova powinno się ukazać w przeciągu kilku godzina na stronie ligi.

Miejmy nadzieję, że na najbliższy mecz BoD vs Q2E, v3non nas nie zawiedzie i transmisja się uda.

A ja w imieniu swoim jak organizatorów PLQ2 pragnę was zaprosić do wzięcia udziału w nowej ankiecie, której tematem będzie wybór meczu do transmisji drugiej kolejki ligi.

Proponujemy Wam dwa mecze, spośród których jeden pokażemy "na żywo".
Pierwszoligowy pojedynek sYnthesis a Brotherhood of Death oraz drugoligowy mecz pomiędzy dwoma klanami uważanymi za faworytów drugiej ligi : Maniaków Pewnych Siebie a Total Annihilation Clan.

Miłej zabawy.
 PP - 2 runda.2004-09-26 22:24 | hamster
Dziś o godzinie 20 na kanale irc #plq2 @ quakenet odbyło się losowanie drugiej rundy Pucharu Polski w której udział wezmą klany wD, HC, upx, [S], tOk, eXe oraz MD zwycięscy meczy pierwszej rundy PP, TaC, XA, MPS, FOV, PFH, R, LOT - klany drugoligowe, oraz AGL i SNG - klany pierwszoligowe.

Tym razem klany/pary losowała KICIA za co serdecznie dziękuje, a nad poprawnością losowania czuwała DANKA - podziękowania dla dziewczyn oraz q2shoutcastowego WNS'a.

Tak oto przedstawiają się pary drugiej rundy PP:
fanatics of Vodka vs Strangers
Maniacy Pewni Siebie vs unlucky pirats aka lutownicy
Wicked Dudez vs Total Annihilation Clan
Rebels vs Lords of Terror
hardcore crew vs Play for Honor
Exile Immortals vs eXtream Addiction
Always Good Luck vs Team On-Line Killers
Mad DevastatorS vs Synergy


Czas na rozegranie meczy do niedzieli 10.10.2004r.

Przypominam, ze gra się do trzech wygranych map, każdy z klanów podaje sędziemu na prv/talk dwie mapy zachowując kolejność w jakiej chcą je grać. Mapy gra się na przemian, raz klanu A raz klanu B, w przypadku prowadzenia przez któryś z klanów 2:0 , trzecia mapą jest mapa klanu przegrywającego.

O dacie meczu proszę powiadomić organizatorów najpóźniej 2 dni przed jego terminem.

Zapraszmy do konkursu - nagrodami aliasy emailowe - obstawiamy mecze PP. KLICK
Archiwum: 1 | ... | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181
Wyszukiwarka
Languages
Sezony
Serwery PLQ2
PLANETQUAKE.PL TDM 185.7.105.110:27910
0 / 13
PLANETQUAKE.PL NOFAKE TDM 185.7.105.110:27911
0 / 13
PLANETQUAKE.PL OPENTDM 185.7.105.110:27912
0 / 14
PLANETQUAKE.PL DEATHMATCH 185.7.105.110:27920
0 / 20
PLANETQUAKE.PL NOFAKE PLQ2 #1 185.7.105.110:27913
0 / 13
PLANETQUAKE.PL NOFAKE PLQ2 #2 185.7.105.110:27914
0 / 13
PLANETQUAKE.PL NOFAKE PLQ2 #3 185.7.105.110:27915
0 / 13
PLANETQUAKE.PL NOFAKE PLQ2 #4 185.7.105.110:27916
0 / 13
TDM #1 @ Strangers Team 54.37.139.142:27910
0 / 12
NoFake PLQ2 TDM @ Strangers Team 54.37.139.142:27911
0 / 12
Gingers: Teamplay DM 54.37.139.142:27912
0 / 8
TDM #1 @ Anathema Team 77.55.228.93:27910
0 / 12
NoFake PLQ2 TDM @ Anathema Team 77.55.228.93:27911
0 / 12
LGSL 5.8 By Richard Perry
Nadchodzące mecze
Ranking
GRUPA A
1. flaga tOk Nagrody13
2. flaga =PFH= Nagrody11
3. flaga ath Nagrody9
4. flaga qF9
5. flaga wD Nagrody2
6. flaga O4F Nagrody-6
GRUPA B
1. flaga v3 Nagrody15
2. flaga 3c Nagrody10
3. flaga BoD Nagrody9
4. flaga GOA Nagrody6
5. flaga [bbc] Nagrody5
6. flaga cBs0
Drużyny szukające PCW
Nadchodzące PCW
Ankieta
Aktualnie na stronie
Goście: 1 (6)
Zarejestrowani: 0 (0)
0.042
www.control.net.pl | sprawdzNas.pl | controlwebs.pl