-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2018-02-05 Puchar Polski 2018
2011-05-18 FINAŁ PP
2011-02-06 Havok
2011-01-16 GOA
2010-12-09 Rozgrywki
2010-11-30 Puchar Polski - zapisy
2010-03-30 Koniec PP
2010-01-21 LOSOWANIE
Ostatnie mecze
Informacje
Puchar Polski #8
IRC: #plq2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Limit zapisy: 20 (drużyny)
Klany gracza: wyłączone

 Rozgrywki2009-12-20 11:30 | danka
W tegorocznej edycji Pucharu Polski wystąpi 14 klanów:

tOk, v3, nDiv, BoD, ds, SnG, GOA, =PFH=, [r], wD, sX, GsG9, o4f, =cQt=

W związku z tym, że zapisała się mniejsza ilość klanów (co nijak nie pasuje mi do mojej wizji PP), dwa klany muszą odpaść przed utworzeniem drabinki. Przypominam, że kolejność dochodzenia klanów uzależniona jest od miejsca zajmowanego w plq2 po I rundzie. Spośród ostatnich 6 klanów, czyli r, wd, sx, gsg9, o4f, cqt, zostaną dziś wylosowane cztery klany, które zagrają ze sobą mecze (2 pary), decydujące, które klany wejdą do drabinki. Przegrane klany odpadną z tegorocznego PP. Do pozostałych 4 klanów dojdą kolejne 4, z czego utworzona zostanie drabinka, przegrane klany spadną do LB, a do wygranych dojdą ostatnie 4 klany. Tak w tym roku będzie się prezentować Puchar Polski właśnie:) GL
blankblankkomentarze | 2
 Zapisy do PP2009-12-09 21:55 | danka
img


Jak w corocznej edycji Plq2, tak i w tej nie może zabraknąć Pucharu Polski, który jest nieodłączną częścią Ligi.
Zapisy trwają od 10 do 17 grudnia, w styczniu rozpoczniemy rozgrywki. Losowanie grup meczowych odbędzie się 20 grudnia na #plq2.

Rozgrywki będą podobne jak w poprzedniej edycji, I runda to klany z II ligi, będą losowane pary na #plq2, klan przegrany odpada z rozgrywek (myślę, że to będzie około 8 klanów a więc 4 mecze), z tych spotkań cztery przegrane teamy odpadają z PP a cztery przechodzą dalej, walcząc z kolejnymi czterema klanami, które dojdą a są uplasowane wyżej w Plq2. Tutaj sytuacja się powtarza, wygrani z tych spotkań przechodzą dalej (pary klanów zostaną rozlosowane na #plq2), przegrani odpadają. Ostatnia runda to cztery wygrane, w poprzednich spotkaniach, klany, plus 4 ostatnie (mamy nadzieję, że uda nam się zachować formę rozgrywek zapisując 16 klanów do PP).
Od tej pory zaczyna sie system double elimination, wszystko na przykładzie drzewka widocznego na stronie, tak więc nawet jedna porażka nie powoduje odpadnięcia klanu (drabinki WB i LB).

Oto kilka podstawowych zasad, które obowiązują w zapisywaniu danego klanu do Pucharu:
- w PP może wystąpić tylko klan, który występuje w tegorocznej Plq2,
- każdy klan, występujący w PP, musi zawierać taki sam skład jak w Plq2,
- w trakcie rozgrywek nie można dopisywać graczy tylko do samego PP, transfery są dozwolone tylko te, które obowiązują w Plq2,
- na cały PP przysługuje jedno wc,
- duży finał (w przypadku dwóch bo5) może być rozegrany w dwóch terminach, wszystko zależy od porozumienia między klanami.

System rozgrywek to bo3; każdy z klanów podaje sędziemu na ircu po 2 mapy, rozgrywamy na zmianę mapa teamu A, mapa teamu B.
Finały gramy systemem bo5 i tutaj przy stanie 2:2 mapę wybiera klan, który zdobył w poprzednich czterech mapach większą przewagę fragową.
Skiny female zawsze należą do klanu, który znajduje się jako pierwszy, natomiast mapa do klanu przeciwnego, tzn. przypuśćmy, że jest mecz team A vs team B, female ma klan A, natomiast rozpoczynamy od mapy klanu B.

Zapisy działają identycznie jak w Plq2, wystarczy zalogować się na stronie (Cl-klanu) i kliknąć zapisz, NIE TWORZYĆ NOWYCH KONT!!! Od jutra zostanie uruchomiona możliwość zapisania na www, tj. 10.12
Życzę powodzenia:)
blankblankkomentarze | 2
 ZAKOŃCZENIE2009-03-23 18:49 | danka
W niedziele 22.03 został rozegrany ostatni mecz tegorocznego Pucharu Polski, finałowe spotkanie pomiędzy tOk i v3. Wynikiem 3:2 tOk wygrało mecz jak i cały PP.

Miejsca zajęte przez klany:

flag Team On-Line Killers img

flag Veni Vidi Vici img

flag OverSkilled img

Wszystkim uczestnikom dziękuje za wzięcie udziału w Pucharze Polski.
blankblankkomentarze | 2
 Kolejka2009-02-09 15:52 | danka
Ponieważ kolejka została przedłużona w związku z wykorzystaniem wc przez klany, w tym tygodniu mecze mają zostać rozegrane do niedzieli, tj 15.02, ale termin na www musi zostać podany do środy, tj 11.02.
PROSIMY UMAWIAĆ MECZE!
blankblankkomentarze | 0
 Losowanie2009-01-28 01:31 | danka
Dziś na ircu odbyło się ostatnie losowanie par klanów w tegorocznym PP. Zostały rozlosowane pary zarówno dla WB jak i LB. Dalej PP będzie się toczył według widocznej na stronie drabinki. Przypominam, że mecze gramy od środy do środy, tj. od jutra 28.01 do 4.02. Daty meczów prosimy podać do piątku, tj. 30.01.

W losowaniu brał udział klan Hzn, który natrafił na H, w związku z wydaleniem tego klanu z ligi, H ma wolną rundę i przechodzi dalej:)
blankblankkomentarze | 3
 INFO2009-01-21 10:09 | danka
W związku z zaistniałą sytuacją, dotyczącą zbanowania klanu Hzn (więcej info na www plq2), mecz Hzn vs Pfh zostaje anulowany i klan Pfh zostaje w rozgrywkach w drabince WB.
blankblankkomentarze | 1
 Kolejne losowanie2009-01-19 11:48 | danka
Wczoraj na kanale plq2 zostały wylosowane kolejne pary klanów, które zmierzą się z sobą w Pucharze Polski. Cztery klany, które przeszły zwycięsko przez pierwszą kolejkę to:
DS, Pig, wd i Hzn.
Dołączyły do niech kolejne cztery klany:
3c, H, M-c i BoD
i z tych właśnie klanów zostały wylosowane pary klanów, które zagrają w obecnej rundzie.
Postanowiliśmy nieco zmienić zasady, tzn. prosimy o umówienie meczów do środy, tj. 21.01, a kolejka będzie trwała od środy do środy, a więc od 21 do 28 stycznia (mecze nie umówione dostaną termin wpisany przez nas adminów).
Klany, które przegrały w 1 kolejce czekają na kolejne cztery klany, które przegrają w rundzie drugiej, a więc grę zaczynają tydzień później. GL
blankblankkomentarze | 0
 Pierwsze mecze2009-01-05 01:11 | danka
Dziś na #plq2 zostały rozlosowane pary pierwszej rundy tegorocznego PP.
Udział w losowaniu brały klany:
CQT, DS, GOA, Hzn, MTG, PfH, Pig, wd

A oto powstałe pary:
wd vs cqt, mtg vs ds, goa vs pigs, hzn vs pfh

Mecze prosimy rozegrać do następnej niedzieli, tj. 11.01, przy czym 11 grać nie można, ponieważ są już umówione 4 mecze na ten dzień w plq2. GL
blankblankkomentarze | 8
 Start:)2009-01-01 17:25 | danka
Zgodnie z naszymi przewidywaniami przed zapisowymi, do PP zapisało się 16 najaktywniejszych klanów, biorących udział w tegorocznej Plq2.
Startujący w rozgrywkach to:
3c, aK, BoD, CQT, DS, GOA, Hzn, H, M-c, MTG, Os, PfH, Pig, tOk, v3, wd

Po dyskusji z Darkiem stwierdziliśmy, że zmienimy jedną zasadę, która była ustalona w newsie napisanym o zapisach. Otóż klany, które przegrają swoje mecze w I i II rundzie nie będą od razu odpadać z PP, a spadną do LB. A więc system podwójnej eliminacji będzie obowiązywał od samego początku. Da to szansę klanom, którym podwinie się noga w pierwszym meczu:)

Tak jak pisałam w poprzednim newsie, rozgrywki mają postać trzyfazową.
Pierwsza runda to walka 8 teamów II-go ligowych, tj. CQT, DS, GOA, Hzn, MTG, PfH, Pig, wd

Spośród tych 8 klanów zostaną rozlosowane pary, z ktorych przegrana drużyna odpada do drabinki LB. Cztery teamy, które zwyciężą w swoich meczach, przechodzą do rundy 2-giej w drabionce WB.

W rundzie drugiej spotkają się M-c, BoD, 3c, H oraz cztery klany, które przeszły z rundy I-szej w drabince WB. Tutaj znów zostaną rozlosowane pary, z których zwycięzcy przejdą do rundy III-ciej, przegrane teamy spadają do LB.

III runda to klany: aK, v3, os i tOk oraz cztery klany, które wygrały swoje mecze w rundzie II-giej w WB.

Przypominamy, że rozgrywamy mecze systemem bo3, każdy z klanów podaje adminowi po 2 mapy, przy stanie 1:1 trzecia mapa grana jest teamu, który uzyskał wyższą przewagę fragową w poprzednich dwóch mapach. Finały drabinki WB i LB będą rozgrywane systemem bo5, czyli każdy klan podaje po 2 mapy, w przypadku wyniku 2:2, 5-tą mapę wybiera drużyna, która uzyska lepszy bilans fragowy na poprzednich 4 mapach. Przypominamy, że w ostatecznym finale spotykają się klany, które zwyciężą w WB i LB, przy czym jeśli pierwszy mecz wygra klan z WB, to zostaje zwycięzcą całego PP, jeśli będzie to klan z LB, to grany jest drugi mecz, również bo5 (żeby nie było nieporozumień, oba bo5 są grane jeden po drugim a nie na raty:))

Dalej obowiązuje zasada 4 meczów granych jednego dnia, więc prosimy umawiać mecze w różne dni, bo później będzie problem z serwerami, sędziami i umówieniem terminu (4 mecze to PP i plq2 lącznie).

Losowanie par odbędzie się na #Plq2 w niedzielę, 4.01, o godzinie 22.

Wszystkim biorącym udział w PP życzymy dobrej zabawy:)
blankblankkomentarze | 4
 Zapisy do Puchar Polski2008-12-17 23:23 | danka
img

Jak w corocznej edycji Plq2, tak i w tej nie może zabraknąć Pucharu Polski, który jest nieodłączną częścią Ligi.
Zapisy trwają od 18 grudnia do końca roku, w styczniu rozpoczniemy rozgrywki losowaniem par meczowych.

Tegoroczny PP będzie nieco krótszy niż w ubiegłym roku, powrócimy do systemu rozgrywek podobnego, jaki wprowadził Hamster w 6 edycji Plq2, czyli I runda to klany z II ligi, będą losowane pary na #plq2, klan przegrany odpada z rozgrywek (myślę, że to będzie około 8 klanów a więc 4 mecze), z tych spotkań cztery przegrane teamy odpadają z PP a cztery przechodzą dalej, walcząc z kolejnymi czterema klanami, które dojdą a są uplasowane wyżej w Plq2. Tutaj sytuacja się powtarza, wygrani z tych spotkań przechodzą dalej (pary klanów zostaną rozlosowane na #plq2), przegrani odpadają. Ostatnia runda to cztery wygrane, w poprzednich spotkaniach, klany, plus 4 ostatnie (mamy nadzieję, że uda nam się zachować formę rozgrywek zapisując 16 klanów do PP).
Od tej pory zaczyna sie system double elimination, wszystko na przykładzie drzewka widocznego na stronie, tak więc nawet jedna porażka nie powoduje odpadnięcia klanu (drabinki WB i LB).

Oto kilka podstawowych zasad, które obowiązują w zapisywaniu danego klanu do Pucharu:
- w PP może wystąpić tylko klan, który występuje w tegorocznej Plq2,
- każdy klan, występujący w PP, musi zawierać taki sam skład jak w Plq2,
- w trakcie rozgrywek nie można dopisywać graczy tylko do samego PP, transfery są dozwolone tylko te, które obowiązują w Plq2.

System rozgrywek to bo3; każdy z klanów podaje sędziemu na ircu po 2 mapy, rozgrywamy na zmianę mapa teamu A, mapa teamu B.
Finały gramy systemem bo5 i tutaj przy stanie 2:2 mapę wybiera klan, który zdobył w poprzednich czterech mapach większą przewagę fragową.
Skiny female zawsze należą do klanu, który znajduje się jako pierwszy, natomiast mapa do klanu przeciwnego, tzn. przypuśćmy, że jest mecz team A vs team B, female ma klan A, natomiast rozpoczynamy od mapy klanu B.

Zapisy działają identycznie jak w Plq2, wystarczy zalogować się na stronie (Cl-klanu) i kliknąć zapisz, NIE TWORZYĆ NOWYCH KONT!!! Od jutra zostanie uruchomiona możliwość zapisania na www, tj. 18.12
Życzymy powodzenia:)
blankblankkomentarze | 30
Archiwum: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Wyszukiwarka
Languages
Sezony
Nadchodzące mecze
Ranking
Ankieta
Aktualnie na stronie
Goście: 2 (25)
Zarejestrowani: 0 (0)
0.023
projektowanie stron śląsk | katalog catalog4you | samochód | controlwebs.pl