-=-
Menu
Tabele
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2018-05-02 Krótkie podsumowanie PP
2018-04-25 Klasyfikacja PP-Biał ...
2018-04-23 Dzień Po. Relacja PFH
2018-04-17 Zapisy Zamknięte! Re ...
2018-03-29 Oferta Noclegów
2018-03-12 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-02-05 Puchar Polski 2018
2011-05-18 FINAŁ PP
Ostatnie mecze
Informacje
Puchar Polski #8
IRC: #plq2
Zapisy: wyłączone
Transfery: tak
Limit graczy: 6
Limit zapisy: 8 (drużyny) 2018-04-18
Klany gracza: włączone

 Losowanie2009-01-28 01:31 | danka
Dziś na ircu odbyło się ostatnie losowanie par klanów w tegorocznym PP. Zostały rozlosowane pary zarówno dla WB jak i LB. Dalej PP będzie się toczył według widocznej na stronie drabinki. Przypominam, że mecze gramy od środy do środy, tj. od jutra 28.01 do 4.02. Daty meczów prosimy podać do piątku, tj. 30.01.

W losowaniu brał udział klan Hzn, który natrafił na H, w związku z wydaleniem tego klanu z ligi, H ma wolną rundę i przechodzi dalej:)
blankblankkomentarze | 3
 INFO2009-01-21 10:09 | danka
W związku z zaistniałą sytuacją, dotyczącą zbanowania klanu Hzn (więcej info na www plq2), mecz Hzn vs Pfh zostaje anulowany i klan Pfh zostaje w rozgrywkach w drabince WB.
blankblankkomentarze | 1
 Kolejne losowanie2009-01-19 11:48 | danka
Wczoraj na kanale plq2 zostały wylosowane kolejne pary klanów, które zmierzą się z sobą w Pucharze Polski. Cztery klany, które przeszły zwycięsko przez pierwszą kolejkę to:
DS, Pig, wd i Hzn.
Dołączyły do niech kolejne cztery klany:
3c, H, M-c i BoD
i z tych właśnie klanów zostały wylosowane pary klanów, które zagrają w obecnej rundzie.
Postanowiliśmy nieco zmienić zasady, tzn. prosimy o umówienie meczów do środy, tj. 21.01, a kolejka będzie trwała od środy do środy, a więc od 21 do 28 stycznia (mecze nie umówione dostaną termin wpisany przez nas adminów).
Klany, które przegrały w 1 kolejce czekają na kolejne cztery klany, które przegrają w rundzie drugiej, a więc grę zaczynają tydzień później. GL
blankblankkomentarze | 0
 Pierwsze mecze2009-01-05 01:11 | danka
Dziś na #plq2 zostały rozlosowane pary pierwszej rundy tegorocznego PP.
Udział w losowaniu brały klany:
CQT, DS, GOA, Hzn, MTG, PfH, Pig, wd

A oto powstałe pary:
wd vs cqt, mtg vs ds, goa vs pigs, hzn vs pfh

Mecze prosimy rozegrać do następnej niedzieli, tj. 11.01, przy czym 11 grać nie można, ponieważ są już umówione 4 mecze na ten dzień w plq2. GL
blankblankkomentarze | 8
 Start:)2009-01-01 17:25 | danka
Zgodnie z naszymi przewidywaniami przed zapisowymi, do PP zapisało się 16 najaktywniejszych klanów, biorących udział w tegorocznej Plq2.
Startujący w rozgrywkach to:
3c, aK, BoD, CQT, DS, GOA, Hzn, H, M-c, MTG, Os, PfH, Pig, tOk, v3, wd

Po dyskusji z Darkiem stwierdziliśmy, że zmienimy jedną zasadę, która była ustalona w newsie napisanym o zapisach. Otóż klany, które przegrają swoje mecze w I i II rundzie nie będą od razu odpadać z PP, a spadną do LB. A więc system podwójnej eliminacji będzie obowiązywał od samego początku. Da to szansę klanom, którym podwinie się noga w pierwszym meczu:)

Tak jak pisałam w poprzednim newsie, rozgrywki mają postać trzyfazową.
Pierwsza runda to walka 8 teamów II-go ligowych, tj. CQT, DS, GOA, Hzn, MTG, PfH, Pig, wd

Spośród tych 8 klanów zostaną rozlosowane pary, z ktorych przegrana drużyna odpada do drabinki LB. Cztery teamy, które zwyciężą w swoich meczach, przechodzą do rundy 2-giej w drabionce WB.

W rundzie drugiej spotkają się M-c, BoD, 3c, H oraz cztery klany, które przeszły z rundy I-szej w drabince WB. Tutaj znów zostaną rozlosowane pary, z których zwycięzcy przejdą do rundy III-ciej, przegrane teamy spadają do LB.

III runda to klany: aK, v3, os i tOk oraz cztery klany, które wygrały swoje mecze w rundzie II-giej w WB.

Przypominamy, że rozgrywamy mecze systemem bo3, każdy z klanów podaje adminowi po 2 mapy, przy stanie 1:1 trzecia mapa grana jest teamu, który uzyskał wyższą przewagę fragową w poprzednich dwóch mapach. Finały drabinki WB i LB będą rozgrywane systemem bo5, czyli każdy klan podaje po 2 mapy, w przypadku wyniku 2:2, 5-tą mapę wybiera drużyna, która uzyska lepszy bilans fragowy na poprzednich 4 mapach. Przypominamy, że w ostatecznym finale spotykają się klany, które zwyciężą w WB i LB, przy czym jeśli pierwszy mecz wygra klan z WB, to zostaje zwycięzcą całego PP, jeśli będzie to klan z LB, to grany jest drugi mecz, również bo5 (żeby nie było nieporozumień, oba bo5 są grane jeden po drugim a nie na raty:))

Dalej obowiązuje zasada 4 meczów granych jednego dnia, więc prosimy umawiać mecze w różne dni, bo później będzie problem z serwerami, sędziami i umówieniem terminu (4 mecze to PP i plq2 lącznie).

Losowanie par odbędzie się na #Plq2 w niedzielę, 4.01, o godzinie 22.

Wszystkim biorącym udział w PP życzymy dobrej zabawy:)
blankblankkomentarze | 4
 Zapisy do Puchar Polski2008-12-17 23:23 | danka
img

Jak w corocznej edycji Plq2, tak i w tej nie może zabraknąć Pucharu Polski, który jest nieodłączną częścią Ligi.
Zapisy trwają od 18 grudnia do końca roku, w styczniu rozpoczniemy rozgrywki losowaniem par meczowych.

Tegoroczny PP będzie nieco krótszy niż w ubiegłym roku, powrócimy do systemu rozgrywek podobnego, jaki wprowadził Hamster w 6 edycji Plq2, czyli I runda to klany z II ligi, będą losowane pary na #plq2, klan przegrany odpada z rozgrywek (myślę, że to będzie około 8 klanów a więc 4 mecze), z tych spotkań cztery przegrane teamy odpadają z PP a cztery przechodzą dalej, walcząc z kolejnymi czterema klanami, które dojdą a są uplasowane wyżej w Plq2. Tutaj sytuacja się powtarza, wygrani z tych spotkań przechodzą dalej (pary klanów zostaną rozlosowane na #plq2), przegrani odpadają. Ostatnia runda to cztery wygrane, w poprzednich spotkaniach, klany, plus 4 ostatnie (mamy nadzieję, że uda nam się zachować formę rozgrywek zapisując 16 klanów do PP).
Od tej pory zaczyna sie system double elimination, wszystko na przykładzie drzewka widocznego na stronie, tak więc nawet jedna porażka nie powoduje odpadnięcia klanu (drabinki WB i LB).

Oto kilka podstawowych zasad, które obowiązują w zapisywaniu danego klanu do Pucharu:
- w PP może wystąpić tylko klan, który występuje w tegorocznej Plq2,
- każdy klan, występujący w PP, musi zawierać taki sam skład jak w Plq2,
- w trakcie rozgrywek nie można dopisywać graczy tylko do samego PP, transfery są dozwolone tylko te, które obowiązują w Plq2.

System rozgrywek to bo3; każdy z klanów podaje sędziemu na ircu po 2 mapy, rozgrywamy na zmianę mapa teamu A, mapa teamu B.
Finały gramy systemem bo5 i tutaj przy stanie 2:2 mapę wybiera klan, który zdobył w poprzednich czterech mapach większą przewagę fragową.
Skiny female zawsze należą do klanu, który znajduje się jako pierwszy, natomiast mapa do klanu przeciwnego, tzn. przypuśćmy, że jest mecz team A vs team B, female ma klan A, natomiast rozpoczynamy od mapy klanu B.

Zapisy działają identycznie jak w Plq2, wystarczy zalogować się na stronie (Cl-klanu) i kliknąć zapisz, NIE TWORZYĆ NOWYCH KONT!!! Od jutra zostanie uruchomiona możliwość zapisania na www, tj. 18.12
Życzymy powodzenia:)
blankblankkomentarze | 30
 KONIEC2008-03-15 21:44 | danka
W związku z tym, że mecz finałowy odbył się w środę, tj. 12 marca, pierwsze bo5 zostało wygrane przez klan v3, na drugie bo5 już v3 się nie stawiło, tym samym tOk wygrało PP, jako, że weszli do finału z WB.
Po rozmowie z eonem doszliśmy do wniosku, że mecz można powtórzyć w całości po świętach. Niestety pozostali gracze z v3 nie zgodzili się na powtórkę całego meczu, więc nie zostanie on rozegrany w ogóle. Przywracamy poprzedni wynik i tym samym PP zostaje zakończony.

Miejsca zajęte przez klany:

I Team On-Line Killers img
II Veni Vidi Vici img
III Lords of Terror (re) img


Wszystkim uczestnikom dziękuje za wzięcie udziału w Pucharze Polski.
blankblankkomentarze | 30
 Finał2008-03-14 09:52 | danka
Bo rozmowie z Fizkiem wczoraj, dowiedziałam się, że wraca z przerwy świątecznej około 25-26 marca, mecz finałowy (powtórzony w całości) odbędzie się więc w niedziele (tak, aby gracze v3 mogli się z powrotem rozegrać i zebrać do gry) 30 marca, o godzinie 21-szej. (rozmawiałam na ten temat z eonem dzisiaj i tak uzgodniliśmy)
blankblankkomentarze | 2
 PODSUMOWANIE2008-02-29 12:40 | danka
Daaawno nie było żadnego newsa, żadnego podsumowania, a więc należy to nadrobić:> Wszystkie opóźnienia spowodowane były przeciągającymi się meczami, które usilnie blokowały tabelę, a później z gwarą, jaką wywołały kolejno mecz ASG, następnie Oskary (swoją drogą wszystkim odznaczonym gratuluję!). No ale do rzeczy! Jesteśmy już w mocno zaawansowanej fazie rozgrywek, został rozegrany mecz finałowy drabinki WB, teraz czekamy na rozegranie spotkań w drabince LB. Kto tam dotarł i w jakich meczach? O tym kilka słów poniżej.
blankblankwięcej & komentarze | 4
 TERMINARZ2008-02-18 02:57 | danka
Już Darek napisał na www plq2, ale to samo tyczy się również i PP, proszę nie umawiać spotkań na niedziele, ponieważ jest to dzień przeznaczony na zakończenie plq2 i oskary.
blankblankkomentarze | 0
Archiwum: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Wyszukiwarka
Languages
Sezony
Nadchodzące mecze
Ranking
GRUPA A
1. flaga ath Nagrody6
2. flaga 3c Nagrody3
3. flaga cBs0
GRUPA B
1. flaga =PFH= Nagrody5
2. flaga tOk Nagrody4
3. flaga qF0
Ankieta
Aktualnie na stronie
Goście: 1 (21)
Zarejestrowani: 0 (0)
0.017
katalog na autorskich skryptach | katalog catalog4you | samochód | controlwebs.pl